Biuro podróży Primapol | Dąbrowa Górnicza

Wybierz swój język

PRIMAPOL  istnieje na polskim rynku turystycznym  od 01.01.1994.

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksową działalnością biura podróży:

  • akwizycją imprez obcych touroperatorów. Realizujemy umowy z następującymi firmami: Almatur, Arion, Interhome,  LogosTour, Logos Travel, Nekera, Orlando,  Sol-Tours,  Tęcza, Oscar, Rego Bis i wiele innych,
  • pośrednictwem w sprzedaży biletów  biletów lotniczych
  • pośrednictwem w sprzedaży polis ubezpieczeniowych SIGNAL IDUNA 
  • organizacją  imprez  objazdowych po Europie i pobytowych w Hiszpanii, Francji ,Włoszech. Proponujemy niedrogi wypoczynek na campingach z dojazdem autokarem i wyżywieniem.

Przygotowujemy imprezy na zamówienie dla szkół i zakładów pracy. Zawsze mamy na uwadze Państwa indywidualne oczekiwania - jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i dlatego programy wyjazdów dostosowujemy do Waszych potrzeb. Wielu zadowolonych klientów uczestniczyło w organizowanych przez nas wycieczkach po Europie i na wczasach.  Mamy stałych klientów zwiedzających z nami Europę od lat.

Jesteśmy również organizatorami pobytów i wycieczek objazdowych dla klientów zagranicznych zainteresowanych zwiedzaniem Polski.

Dodatkową działalnością jest wykonywanie tłumaczeń, także przysięgłych, z/na języki: włoski i francuski.

Posiadamy zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie organizowania imprez turystycznych nr 898 wydane przez Śląski Urząd Wojewódzki oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej organizatorów turystyki i pośredników turystycznych SIGNAL IDUNA.

Posiadamy także certyfikat Śląskiej Organizacji Turystycznej w Katowicach.

 

Certyfikat Rzetelna Firma dla Biura podróży AZ Primapol z Dąbrowy Górniczej

Certyfikat Rzetelna Firma dla Biura podróży AZ Primapol z Dąbrowy Górniczej       Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego, "Tarcza Finansowa 2.0 oraz 6.0 Polskiego Funduszu Rozwoju, dla Mikro, Małych i Średnich Firm",udzieloną przez PFR S.A.       Biuro podróży Primapol na Facebooku     Biuro Podróży Primapol - Dąbrowa Górnicza | Wycieczki, wyjazdy turystyczne i campingowe, pielgrzymki | Włochy, Hiszpania